محل تبلیغات شما
جلو درب دیوید بوتاچ را بیرون بیاورید و یک دنیای ملایم به دست میآید - که پر از گیاهان شگفتانگیز، آبشارها و بنتهای برنجی غریب از جانوران است که از روی گیاه برگ پر میشوند. در اینجا دو قورباغه وجود دارد که به طور انحصاری دست های خود را در کنار یک حوضچه لیلی پر می کنند. یک قاشق آبی وجود دارد که به دنبال یک فلفل کاغذی دارچین پوست به سمت یک استخر از کوی گلدان کشیده شده است. در سرتاسر مسیرهای ریزه ریزه شده، در زیر سیبری هیکوکی بی نظیر و گرگ وحشی، اطلس سدر نیم هشتاد بودا، لبخندهای خوش خیم خود را نشان می دهد که برای همه روشن است: زندگی در یک باغ ژاپنی خوب است. Boteach، 66 ساله می گوید: "من می توانستم تمام روز اینجا را صرف کنم، در مورد چشم انداز فریبنده ای که در نزدیکی Reisterstown حومه شهر مریلند قرار دارد، می گوید. "این روحیه شما را تغذیه می کند شما نشستید، گفتگوی خارجی را خاموش کنید و همه چیز را خاموش کنید. ذهن به استراحت می رود؛ شما جوان هستی. "

Boteach می گوید: "بیش از 35 سال در ساخت، باغ" کار در حال پیشرفت است ". او به طور مداوم آن را بهینه سازی می کند، برخی از گیاهان را تغییر می دهد، آنها را از بین می برد و خسته می شوند، و هر دو مرکز باغ و اینترنت را در جستجوی درختان و درختچه های نادری می بینند که به پارک تمدن مانند Zen می آیند. او می گوید: "این باند درمان من و کار عشق است." هر صبح در طول فصل رشد، او در ساحل بیرون می آید، هرس کردن و پرورش رشد خود را از 50 درخت کریپور هینوکی تا 100 پرنده ژاپنی که رنگ آنها در هر سقوط حیاط را می سوزاند. یک پلاک در نزدیکی می نویسد: "من ممکن است در خانه بخوابم، اما من در باغ زندگی می کنم."

Boteach، که دارای یک آزمایشگاه دندانپزشکی در Owings Mills است، ارتباطات زودهنگام با ژاپن و یا باغبانی ندارد. یکی از بومیان اسرائیل، او در سن 21 سالگی فقیر شد و در سن 21 سالگی به ایالات متحده مهاجرت کرد. او ازدواج کرد و در یک محله آرام با حیاط جلویی وسیع - از چمن، ازدواج کرد. به زودی به اندازه کافی، چمن به حالت آرام رفت. بوتهچ می گوید: "من فرهنگ ژاپنی را مطالعه کردم، کتاب هایی را در باغ ها در معابد خواند و آنها را به من زدند." "آنچه در زندگی مهم است، آرامش و اصول و ارزش هایی است که آنها را پرورش می دهند." او در نزدیکی خانه گودال کرد و به آرامی گسترش یافت - ابتدا حیاط جلویی و سپس قسمت زیادی از پشت آن دو قطعه. بسیاری از چند ساله و درختانی که او در مهدکودکها خریداری کرد؛ به همین ترتیب، مجسمه ها، سنگ ها و سنگ های گدازه ای که به باغ یکپارچه کمک می کنند. Pagodas های حک شده با دست از بانکوک آمده است. گیاهان کانتینر چشم انداز را در امتداد دره های افراشته آبشار ظریف، نانینا (بامبو مقبره) با توت های قرمز تابستانه خود را در زمستان و یک Compressa قابل توجه، یک منجنیق راست که شبیه یک مداد سبز بزرگ است. او می گوید: "شما نمی توانید اجازه بدهید هیچ چیزی بر بقیه غلبه کند، هرچند که سرده آلت بالایی نزدیک می شود. آنچه که به عنوان "یک چوب که در زمین گذاشته" آغاز شد، به یک پرده پاره پاره ای از پیچ و تاب، اندام های اندام، 10 فوت قد و 55 پا و سوزن آبی-سبز تبدیل شده است. برای سالها به آبشار آموزش داده شده است، آن را به حضور دنیوی دیگر به عنوان یک همیشه سبز قابل توجه است. باغ Boteach "تخیلی، غیر معمول و هنری است. این بسیار شگفت انگیز است، "ایرو بلوم از Pikesville می گوید.

استادیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه مریلند، بلوم، 71 ساله می گوید که Boteach مربی او است، زیرا او با یک باغ ژاپنی از خودش می کوبد. "من فکر کردم که من خوب کار می کردم، اما اولین بار دیوید دید که حیاط خلوت من را گفت:" این مثل یک جنگل است؛ همه چیز خارج از مقیاس است شما باید از این و این و آن خلاص شوید. "این خیلی وحشیانه بود، اما آره من، من رو در مسیر صحیح قرار داد. دیوید در باغ من به درد من نمی خورد

نه همه چیز اینجا ریشه های آسیایی دارد. شاهد جعبه انگلیسی انگلیسی، کاج آلبرتا و سایپرس ایتالیایی مخروطی هستید که همگی با همۀ اینها ظاهر می شوند. Boteach می گوید: "همه گیاهان نباید دارای یک نام ژاپنی باشند. همانطور که بچه ها، سه دخترش، باغ شان را در آغوش گرفتند، همانطور که شش نوه هم داشتند. آنها ماهی را تغذیه می کنند، در اطراف پای پیاده به دنبال پنهان کردن و حرکت می کنند و اسامی قورباغه هایی را که در میان فات زندگی می کنند، نامگذاری می کنند. در حصیری از یک افرا کاغذبراس یک جغد زنده، اینچ قد بلند است. خیره شدن به چشمهایش، جوانان را که به تعجب نگاه می کنند، فریب می دهد.

آرام مسری است Boteach می گوید: "وقتی دختران ما در کالج مریلند بودند، آنها دوستان خود را برای مطالعه در باغ به ارمغان آوردند. این یک آهنربا برای حیات وحش است. یک خانواده یخ زده ی زرد در یک جریان تریاکینگ حمام می کند و کاردینال ها و یونجه های آبی در خانه های پرنده ای که در درختان قرار دارند قرار دارد. "آنها اینجا زندگی می کنند؛ هیچ هزینه ای وجود ندارد، "Boteach می گوید.

چگونه برس های آرایشی را تمیز کنیم تا ظاهراً برندهای جدید به نظر برسند

این باغ ژاپنی کار عشق بوده است

Gucci برای ارائه مجموعه Cruise 2020 خود در رم

یک ,باغ ,گوید ,های ,ژاپنی ,boteach ,می گوید ,که به ,را در ,خود را ,که در

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نگاره ی برف حامد امیری وکیل پایه یک دادگستری اطلاع رسانی blogiran seo v design چکاوک پرواز گرند استریم ماینرسار اخبار روزانه درباره فناوری اطلاعات و ... دانستنی های علمی آموزشی خبری تفریحی